Rotaslietu e-komercija: forši mirdzošas ķermeņa bižuterija

Jūs varat iegādāties spīdīgas vairumtirdzniecība ķermeņa rotaslietas jūsu e-komercijas mājas lapā vai izsoles vietnē lēti, ja jūs zināt, kā to izdarīt labi. Vai esat bijis meklē pērles rotaslietas un pērles veikals, dārgakmens rotaslietas, vai sadursta rotaslietas? Darīšana ar cienījamu vairumtirdzniecības rotaslietas izplatītāju varētu saņemt jūs zemākās cenas.

Pirkt Dārglietas pērles veikals vai vairumtirdzniecība prasa ekspertu izvēle

Zinot to, ko jūs iegādājaties, ir būtisks solis procesā pērk rotaslietas . Atzīstot kvalitātes preces aizņem dedzīgi acu un spēju šņaukāties viltotiem vai zemākas kvalitātes preces. Pirms palaist to un tikai par jebkuru veco rotaslietas safasēti jūsu izsoles vietnes tas būtu prātīgi, lai būtu maz pamatus par iepirkumu rotaslietas zem jostas. Pirmkārt, kad nodarbojas ar rotaslietas saprast, ka jūs meklējat divās pamatkategorijās, dārgmetālus vai dārgakmeņi!

Viens no atšķirīgās pazīmes kvalitātes rotaslietu ir karātu marķējumi, kad nodarbojas ar lielāko daļu dārgmetāliem in dārgakmeņi. Būtībā reitings no karātu atklāj gabalos kvalitāti. Viena lieta, jums vajadzētu zināt, ka svars ne vienmēr nodrošina kvalitatīvu datus, kad spriežot autentiskumu rotaslietu. Svars un krāsa var muļķot tevi domāt, ka autentisks ir postenis, ja tā nav.

Kad izvērtē akmeņiem un dārgakmeņi, jābūt ļoti uzmanīgiem. Dažreiz viltotu akmeņi ir gandrīz identisks reālu akmeņiem un dārgakmeņi. Tas var būt gandrīz neiespējami atšķirt bez dedzīgi acs, ja jūsu nav skaidrs, ko jūsu meklē. Būt pārliecināti un meklēt marķējumu un signalizators pazīmes autentiskumu, kas var palīdzēt.

Šeit ir vienkārši punkti, lai palīdzētu jums atcerēties to, ko meklēt, meklējot pērles veikals vai vairumtirdzniecība rotaslietas.

Izmantošana uzticams avoti. Nepērciet no uzņēmuma jums nav justies ērti, nepieciešams laiks, lai pārbaudītu tos prom.

Kvalitātivas vairumtirdzniecība rotaslietas ir gludas malas. Parasti izskats un justies dos jums mājienu par kvalitāti.

Nav kļūda stabilu justies rotaslietas kā zīmi par īstumu. Svars vien noteikt, vai tā ir īsta vai ne. Nejauciet cietas gabalus, piemēram, bižutērija ar tīru gabali, kas tiek iegūti no tīra sudraba un zelta detaļām.

Apspriežot noteikumus ar vairumtirdzniecības juvelieris pārliecinieties, un pārbaudiet, vai viņi, izņemot noteikumus. Ja tās nav, ka būtu uzreiz uzmest sarkanu karogu būtu ieteicams braukt uzmanīgi. Bez tam apsprieda ar tiem sīkāk par viņu atgriešanās politiku un to, kā viņi godā to.

Atrast un identificēt karātu marķējumu. Šis ir viens no pamata soļiem. Esi ātrs, lai paziņojuma, ja marķējums ir uz rotaslietas gabals vai aizdare / skavu, ja tāds ir. Ja marķējums ir tikai uz aizdare / skava tas varētu būt atrisinājums, ka kaut kas varētu nebūt taisnība. Pārliecinieties, un pārbaudīt atlikušo postenis vienveidību un krāsas, faktūras, izmēru un svaru.

Iegūtot kvalitātes sudraba rotaslietas, gredzeni, un dārgakmens rotaslietas, kristāla rotaslietas, utt nav vienkāršs uzdevums.

Ja jūs vēlaties, lai nodrošinātu labāko pieejamo kvalitāti jums ir nepieciešams saprast, kā atklāt to. Pērkot rotaslietas pērles veikala nav problēma, nav žēl jūs pērk lēmumus pa ceļu, esot pārsteidzīgi.

Visbeidzot, svarīgi ir tirdzniecības augstas kvalitātes preces, jo īpaši, saskaroties ar ķermeņa pīrsings rotaslietas vai regulāra rotaslietas svarīgākais. Kad jūs nokļūt nodarbojas ar augstas dolāra pozīcijas uz jūsu e-komercijas vai izsoļu vietnēs tas varētu būt labākais, lai sazināties ar profesionāli. Vai viņiem iet pāri dažas rotaslietas posteņiem gabalos, lai palīdzētu jums noteikt, ko jums vajadzētu būt meklējat. Tādā veidā jūs būsiet pārliecināti, ka jūs patiešām pērk augstas kvalitātes vairumtirdzniecība ķermeņa rotaslietas.