Kā padarīt foršas rokassprādzes un rotaslietas: veidošanas instrukcijas

Kā padarīt atdzist aproces, pat ja jums nav tik “forši”! Ja Jums ir domas par lielu jaunu hobijs un varbūt atdzesē aproces nāk prātā, varbūt jūs vēlaties lasīt. Pirms vairākiem gadiem es satiku kādu vecāku antikvariāts tirgotājs augšējais valsts Ņujorkā pie antikvariāts šovu.

Es paskatījos pār viņas izstrādājumi un iemīlēja ar maz detaļām un gabali viņa bija, lai rotaslietas no. Kopš tā laika man ir padarīt saktas, rokassprādzes un kaklarotas no šīm daļām es iepirkti no viņas. Tikai process atrast gabalus un pēc tam radot mākslas no tām ir ļoti pozitīva un var likt jautri un prieku atpakaļ savā dzīvē.

Dažas norādes es vēlētos dalīties ar jums ir mainījušies process par vieglāku viens man. Ja jūs varat, nopirkt labu komplektu rotaslietas instrumentus. Mans pirmais komplekts es saņēmu pie izkaltēt un tie bija labi, lai iesācējs, bet man vajadzēja izturīgākas knaibles. Es nopirku brīnišķīgu vācu kopumu, un viņi ir ilga mani vairāk nekā 15 gadus. Jūs varat atrast šos pie rotaslietas rīku tīmekļa vietnēs.

Nākamais ieteikums ir, ja jūs varat lodēt jūsu gabalus kopā, jums būs nepieciešams pienācīgu līmi. Es ļoti apstiprināt līmi ar nosaukumu “Goop” vai E-Tas ir tas pats līme ar citu zīmolu, un tas paliek izvirzīti arī vairāk nekā 20 gadus. Es domāju, ka jūs, iespējams, garlaicīgi ar jūsu gabalus pirms tam, bet arī, lai jūs varētu atkārtoti līmi tos vēl 20 gadus. Šī līme aizņem mazliet kļūst izmantoti, lai, bet tas ir viens, lai izmantotu. Es mēģināju super līmi … tas izjuka, otrā daļa epoksīda, tā izjuka.

Ja vēlaties, lai aproces es piedāvātu šo ieteikumu arī. Tas ir jautri, lai padarītu šarmu aproces un pievienot savu īpašo gabalus uz to. Jūs varētu lodēt gredzenu uz kādu vai jūs varētu līmi tos īpašos gabalu uz kaut ko ar gredzenu un pēc tam pievienojiet to rokassprādzi. Gredzeni, un tas ir ļoti svarīgi, ir jābūt pietiekami izturīga, un ir pareizi aizvērtas. Jums ir atvērt gredzenu un slaidu uz šarmu, slaidu gredzenu caur stipriem ķēdes aproce un tuvu gredzens kopā tā, ka nav spraugu ir gredzenu. Ja jūs atstāt plaisu gredzenu tas var aizķerties uz apģērba un velciet gredzenu atsevišķi.

Ja jums ir tuvumā juvelieris ar lāpu, jūs varētu būt viņam lodēt savu šarmu radīšanu uz aproces. Man ir vēl viena iespēja arī, jūs varētu arī izmantot sadalīto gredzenu. Tas ir gredzens, kas jau pārklājās un jūs slaidu savu šarmu uz to un pēc tam velciet to uz jūsu rokassprādzi un atstarpe ir klāt, lai būtu uztrauc. Nav lodēšanas ir nepieciešams. Es ceru, ka tas palīdzēja daži . .. tas ir tik jautri, lai padarītu piespraudes.

Sakopot maz vintaža gabalus ir jautri, un jūs varētu veikt dažas krāšņs vintaža piespraudes sev un draugiem. Es piedāvātu šo maz ieteikumu, lai jums. Nopirkt labu veselīgs bāzes gabals un tad pāļu savā kolekcijā. Izmantot labu veselīgs aizdare atpakaļ un izmantot E6000 līmi, lai nodrošinātu to. Tik jautri. Izbaudiet un es būšu atpakaļ vairāk mājieni par to, kā padarīt atdzist aproces un idejas iestatījumi secinājumiem un rotaslietas idejām.