3 forši fakti, ko jūs nezināt par sudraba dārglietam

Daudzi cilvēki redz rotaslietu un domāju, ka nekas vairāk par to, tad kāda atbilst neapbruņotu aci. Bet tu esi kādreiz prātoju, un domāju aiz vizuālo pievilcību? Es esmu gatavojas atklāt trīs interesantus faktus, ka jūs, iespējams, nezināja

Fakts # 1:.. Sudraba pasākumi augstu cietības līmenī

Jā, tāpat kā īsta dimanta rotaslietas kuru likmes augstākais uz cietības skalas, sudrabs nav tālu atpaliek. Viena lieta, ka sudraba rotaslietas ir noteikti atpaliek ir izmaksas. Jūs varat sagaidīt jāmaksā ļoti neliela daļa par sudraba rotaslietas, ja tu būtu salīdzināt to pret dimanta rotaslietas. Lietas būtība ir, lai gan cenu struktūras ir ļoti atšķirīgas, cietība mērogs nav tik daudz atšķiras, kā varētu domāt,

Fakts # 2:. Tas ir ideāls fons, kubiskā cirkonija

Šie divi jaukt pilnīgi un vienmēr ir bijuši uz muguras sudraba rotaslietas dizaineri visā pasaulē pēdējo piecdesmit gadu laikā. Tas ir ļoti reti, ka jūs redzēt kubiskā cirkonija saskaņota ar jebkuru citu dārgmetālu, piemēram, zelta, platīna, nerūsējošā tērauda, ​​vai daudzi citi. Patiesībā, nozares statistika liecina, ka vairāk nekā 62 procenti no sudraba rotaslietas nonāk saskarē ar kubiskā cirkonija.

Fakts # 3:. . Sudraba rotaslietas kļūs reti, tad zelta rotaslietas

Tas izklausās traki sākumā, vai ne? Ļaujiet man paskaidrot, kāpēc tas ir pierādīts fakts, un ne tikai viedoklis. Pasaules sudraba rezerves tiek ātri izsīkst, bet ir pietiekami daudz zelta palicis pasaulē. Kad prece kļūst reta cena ir organiski palielināt, lai apmierinātu lielo pieprasījumu. Kad tas notiek, sudrabs kļūs reti un cena sudraba rotaslietas būs debesis raķete!

Nu tur jums ir tā, trīs interesanti fakti, ka jūs, iespējams, nezināja par šāda veida rotaslietas. Tāpēc nākamreiz, kad esi pie veikala ar draugu un apmeklēt modes veikalu jums ir kaut ko runāt!